Новини сьогодення

ХДУ святкує 95-ту річницю

ХДУ святкує 95-ту річницю

14 листопада 1917 під час Першої світової війни на базі евакуйованого Юр'ївського учительського інституту був заснований Херсонський учительський інститут.

  • тематика відео: новини Херсонщини, суспільство, транспорт
Театр запрошує!

Театр запрошує!

Директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театр у ім. Миколи Куліша Олександр Книга під час прес-конференції розповів журналістам про нещодавні гастролі театру, про чималу кількість нових захоплюючих проектів та вистав.

  • тематика відео: благоустрій, культура і мистецтво
Електронний прогрес податківців

Електронний прогрес податківців

Вирішальну роль у тому, що за рейтингом Doing Business Україна у сфері оподаткування п іднялася на 15 сходинок вище , тобто з 152 до 137 позиції , відіграло запровадження електронних сервісів для платників податків та скорочення часу на спілкування із фахівцями податкової служби.

  • тематика відео: наука і техніка, новини Херсонщини, податки
Сучасна бібліотека

Сучасна бібліотека

Співробітники Херсонської обласної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара впевнені – у їх бібліотеці цікаво буде усім. Оснащена за найсучаснішими вимогами, обласна бібліотека сміливо може вважатися однією з найсучасніших в Україні.

  • тематика відео: благоустрій, культура і мистецтво, освіта, суспільство
Аеропорт відроджується!

Аеропорт відроджується!

Народним будівництвом охрестили у Херсонській обласній державній адміністрації відродження херсонського аеропорту. Наразі посадовці обіцяють завершити усі підготовчі роботи для запуску об’єкту до 15 грудня.

  • тематика відео: новини Херсонщини, суспільство, транспорт
ТРЦ «FABRIKA» - другу чергу відкрито!

ТРЦ «FABRIKA» - другу чергу відкрито!

З відкриттям другої черги можна сміливо сказати – Fabrika стала повноцінним регіональним торговельним центром з повним комплексом розваг та величезним вибором товарів широкого спектру. Роледром , льодовий каток, нові магазини та ресторани та безліч інших цікавинок чекають на відвідувачів торговельно-розважального центру.

  • тематика відео: благоустрій, новини Херсонщини, розваги
У Херсоні – виставка воскових фігур

У Херсоні – виставка воскових фігур

Унікальні експонати в точності відтворюють знаменитих особистостей . Н айдрібніші деталі обличчя та одягу , повна відповідність ваги та зросту створюють ефект реальної присутності живої людини . Розташувалась експозиція у виставковому залі л ітературного музею імені Бориса Лавреньова.

 

  • тематика відео: культура і мистецтво
Potemkin city

Potemkin city

Перший херсонський глянцевий журнал стає все більш популярним. На честь виходу чергового номеру у оновленому « The Double club » відбулась яскрава вечірка.

 

  • тематика відео: хобі і стиль
Молоде покоління розвиватиме Херсонщину

Молоде покоління розвиватиме Херсонщину

Обговорити перспективи розвитку Херсонщини та залучити молодь для участі у цьому процесі-такою була мета заступника голови облдержадміністрації Валентина Підвисоцього, запрошуючи студентів Херсона на зустріч. Керівник проекту «Конкурентоспроможна Херсонщина» пропонує молоді не гаяти часу і представляти власні креативні ідеї, які знайдуть підтримку інвесторів.

 

  • тематика відео: суспільство

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.