Новини сьогодення

«Макбет»

«Макбет»

Шекспірівські пристрасті цього вечора розігралися прямо серед лісової галявини. Національний академічний драматичний театр імені Якуба Коласа з Вітебська презентував виставу за відомим твором Вільяма Шекспіра «Макбет»

  • тематика відео: культура і мистецтво, суспільство
Переможці конкурсу

Переможці конкурсу "ВІЙНА і МИР очима дітей"

Підведено підсумки конкурсу "ВІЙНА і МИР очима дітей"

  • тематика відео: культура і мистецтво, суспільство

"День матері" в ККЗ "Ювілейний"

Святковий концерт, присвячений міжнародному Дню Матері й одночасно десятиліттю існування жіночого клубу «Ініціатива», відбувся в кіноконцертному залі «Ювілейний».

Святий день Жінок-мироносиць

Святий день Жінок-мироносиць

За ініціативи депутата міської ради ЕлікоМаркелії саме у це свято громада селища, а також представники національних організацій Херсона зібралися разом у церкві з благородною метою – зібрати кошти для вихованців Цюрупинського будинку-інтернату для дітей-інвалідів.
Зліт байкерів

Зліт байкерів

Херсонцям пощастило побачити вражаюче видовище – безліч байкерів зібралися разом, аби офіційно відкрити сезон. Фестиваль «Байкерські розваги» зібрав безліч підкорювачів дороги не тільки з Херсона, а й з інших міст України.
  • тематика відео: відпочинок, хобі і стиль
Що робити зі сміттям?

Що робити зі сміттям?

Серйозно задумались над шляхами вирішення проблеми у місті Цюрупинську. Керівництво міста вирішенням проблеми вбачає будівництво сміттєпереробного заводу.
  • тематика відео: благоустрій, новини Херсонщини, суспільство
Херсонська область показала себе світу

Херсонська область показала себе світу

ІІІ Міжнародний туристичний форум – подія очікувана і непересічна нарешті відбулась. Місцем проведення форуму обрали Скадовськ, і недарма, адже нещодавно саме це місто отримало статус курорту державного значення. Відпочинок, лікування та подорожі в екологічних умовах Таврії – саме про розмовляли у рамках форуму. Основною його метою стала презентація Херсонщини як краю з безмежними можливостями для оздоровлення і відпочинку.
  • тематика відео: благоустрій, відпочинок, новини Херсонщини, суспільство, туризм
У Херсоні започаткували фестиваль Європейського кіно

У Херсоні започаткували фестиваль Європейського кіно

Завдяки об’єднаним зусиллям КП «Кіновідеопрокат» та Херсонської міської влади протягом цілого тижня херсонці мали можливість абсолютно безкоштовно насолоджуватись кращими здобутками європейського кіномистецтва у Кіноконцертному залі «Ювілейний».
  • тематика відео: культура і мистецтво, хобі і стиль
Осуджені майстри

Осуджені майстри

У Херсоні урочисто відкрили перший в області магазин, продукція якого виготовлена руками осуджених виправних колоній Херсонщини.
  • тематика відео: суспільство, хобі і стиль

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.