У центрі уваги

- Актуальні інтерв'ю;
- Круглий стіл;
- Ток-шоу.
Як живуть українські студенти в Німеччині?

Як живуть українські студенти в Німеччині?

Чим відрізняється європейська освіта від української, як живе німецьке студенство.

"У центрі уваги": Крим. Більше року окупації. Що змінилося?

В студії програми «У центрі уваги» координатор регіонального представництва громадської організації "Крим SOS" по півдню України Віталій Захарчук про те, як змінилося коло кримських проблем після анексії.

"У центрі уваги": "Республіканська платформа"

В студії програми «У центрі уваги» політик, громадський діяч, народний депутат I-IV та VI скликань, член центрального проводу партії "Республіканська платформа" Тарас Стецьків та фінансист, банкір, член центрального проводу партії "Республіканська платформа" Віктор Жердицький.

"У центрі уваги": херсонська медицина освоює новітні технології в діагностиці раку

В студії програми «У центрі уваги» Валентина Маломуж, лікар вищої категорії, член Міжнародної асоціації перинатальної медицини.

"У центрі уваги": Чи варто чекати змін в транспортній галузі?

В студії програми «У центрі уваги» юрист, експерт, директор юридичного об'єднання "Верховенство Права" Олександр Значков про те, які зміни мають відбутися у транспортній галузі в зв'язку з Угодою про ассоціацію України з ЄС.

"У центрі уваги": Іван Бебко

Президент групи компаній "БЕБКО" Іван Бебко про те, як пережити кризу, про успіх у бізнесі та проблеми української економіки.

"У центрі уваги": як працює податковий компроміс?

Дія Закону України про застосування податкового компромісу триває до 16.04.2015 включно. Про те, чи працює податковий компроміс у Херсоні та про нюанси його досягнення ми вирішили розпитати у в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Херсоні Головного управляння ДФС у Херсонській області Сергія Олефіренка.

"У центрі уваги": військовий збір

У серпні минулого року з метою підвищення обороноздатності української армії запроваджено військовий збір. З 1 січня перелік доходів, з яких він справляється суттєво розширено. Про деталі сплати військового зброу - начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Херсоні Ковбель Андрій Володимирович.

"У центрі уваги": декларування доходів

Про хід кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2014 року - начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Херсоні Ковбель А.В.

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.