У центрі уваги

- Актуальні інтерв'ю;
- Круглий стіл;
- Ток-шоу.

"У центрі уваги": транспортний податок

Про те, хто має платити транспортний податок - начальник відділу адміністрування майнових податків ДПІ у м. Херсоні Позняк Ігор Олександрович.

"У центрі уваги": децентралізація має відбуватися не за рахунок села

В студії програми «У центрі уваги» народний депутат України Вадим Івченко.

"У центрі уваги": реформування виборчого законодавства

В студії програми «У центрі уваги» координатор виборчих і парламентських програм Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська та менеджер Групи з реформування виборчого законодавства Реанімаційного пакету реформ Олена Чебаненко.

"У центрі уваги": Україні потрібне сильне місцеве самоврядування

В студії програми «У центрі уваги» член громадської ради при Херсонському міському голові Володимир Макуха, депутати Херсонської міської ради Станіслав Трошин та Євген Назарян.

"У центрі уваги": кРок у майбутнє

В студії програми «У центрі уваги» директор Міжнародного фестивалю "кРок у майбутнє" Володимир Макуха, депутати Херсонської міської ради Станіслав Трошин та Євген Назарян презентували телеверсію VI-го Міжнародного фестивалю "кРок у майбутнє".

"У центрі уваги": складнощі періоду реформування.

В студії програми «У центрі уваги» громадський діяч Олександр Максименко та політичний оглядач Борис Романченко.

"У центрі уваги": Як уникнути кісткових захворювань?

В студії програми «У центрі уваги» лікар вищої категорії Валентина Маломуж. В Херсоні з'явилося обладнання, яке знайдеш не в кожному обласному центрі України.

"У центрі уваги": не стріляють там, де говорять один з одним.

В студії програми «У центрі уваги» миротворець Стейнар Брін, який створював діалогові групи під час конфлікту у Косово та Інна Терещенко, представник Одеської групи медіації, кандидат філософських наук.

"У центрі уваги": які зміни в життя Донбасу внесла війна.

В студії програми «У центрі уваги» боєць мотопіхотного батальйону Роман (позивний "Койот") та його сестра Ірина, волонтер.

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.