УКРАЇНА +

images/razdel/175_o_glavnom.png

Страна больших озер

Страна больших озер Джавахети возвышается на 1800-2100 метров над уровнем моря. В Грузии нигде не бывает так холодно, как здесь. Зимой температурный столбик иногда опускается ниже 40 градусов.
Местные привыкли к снегу и морозу. Лесов тут почти нет. Дома зимой отапливают кизяком.
Весной этот холодный снежный край преображается. На лугах расцветают альпийские цветы, прилетает множество птиц. Джавахети для перелетных птиц - один из главных коридоров Грузии.
Паравани, Сагамо, Ханчали, Табацкури, Мадатафа, Бугдашени – «страна больших озер» - так можно назвать Джавахети. Некоторые глубокие, другие мелководны, холодные и теплые – для водоплавающих птиц это рай на земле. Именно поэтому многие и «оседают» в Джавахети, некоторые отдыхают от перелета, другие вьют гнезда.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+" https://storybuilder.jumpstart.ge/en/koridor
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Ток - шоу "Люди кажуть": Нові герої

Представники влади, духовенства, громадскості, фахівці культури, психологи дискутують про кризу еліти в Україні, а також висловлюють своє бачення героїзму та самовідданності тих людей, які живуть серед нас.
  • тематика відео: новини Херсонщини
images/razdel/175_o_glavnom.png

Що я можу зробити? Гід із ефективного використання енергоресурсів

Що я можу зробити? Гід із ефективного використання енергоресурсів. Гід із ефективного використання енергоресурсів Після підвищення цін на житлово-комунальні послуги частина українців зрозуміла: енергоефективність – головний біль не лише парламентарів або Кабінету міністрів. Цифри свідчать про те, що попит на зміни відчутний і знизу. Зокрема, із 2014 року понад 220 тис. українських сімей скористалися програмою «теплих» кредитів і залучили на енергоефективні заходи більше 2,9 млрд. грн. бюджетних коштів. Поспілкувавшись із експертами, ми розробили невеличкий гід для тих, хто поки що не наважився на конкретні дії, але хотів би розумніше використовувати енергію та гроші.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+" http://ukraine.plus.tilda.ws/porady
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Енергосистема зблизька: коротко про головне

Енергосистема зблизька: коротко про головне. Енергосистема зблизька В енергосекторі України тривають реформи. Щоправда, більше уваги як зі сторони експертів, так і зі сторони ЗМІ приділяється не структурним змінам, а підвищенню енергоефективності приватних споживачів. Для того, щоб змінити цю традицію, ми підготували для Вас декілька карт. Із їх допомогою можна більш комплексно подивитися на українську енергетику і водночас зрозуміти особливості єдиної енергосистеми в розрізі окремих областей.
Отже, що на Вас чекає:
1. Карта відпуску та споживання тепла в Україні (за регіонами) Ми не тільки дізналися та порахували, скільки відсотків від всеукраїнських обсягів відпускає та споживає кожна область, але й відзначили кольорами, підприємства якої області потребують найбільше теплової енергії.
2. Карта виробництва та споживання електроенергії в Україні (за регіонами) А Ви знали, що одна тільки Запорізька область виробляє майже тридцять відсотків української електроенергії?
3. Інтерактивні карти про вітрову та сонячну енергію в Україні Ну і, звісно ж, куди без альтернативної енергії? Дві останні карти пояснюють, де саме найвигідніше будувати вітрові та сонячні електростанції, а також наводять приклади найпотужніших проектів альтернативної енергетики за регіонами. Детальніше про це читайте в матеріалі проекту "Україна+" http://ukraine.plus.tilda.ws/karty
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Не зброєю єдиною

Історія про жінку, яка змінює життя сотні чоловіків. Покликана війною Як виглядає життя середньостатистичної української жінки? Народилася, ходила в школу, можливо, пішла у ПТУ або якийсь ВНЗ, можливо, спершу отримала робочий досвід, а потім заміжжя, або все у зворотньому порядку, а далі діти, і знову робота, а потім крапка. І, напевно, запах смерек і синява гір на горизонті зазвичай не змінювали такий стандартний життєпис. Жінки із прикарпатського села Торговиця проживали вже 6 століть підряд його модифікації. Але завжди є але…
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Друг братів наших менших

Друг братів наших менших. Історія айтішника, який рятує безпритульних собак та кішок. Друг братів наших менших Чоловік часто відстежує інформацію у Фейсбуці або в інших соціальних мережах чи спеціальних групах і дуже оперативно реагує на повідомлення, які стосуються поранених тварин.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Час змінюватися

Час змінюватися Час змінюватися Якщо на хвилинку заплющити очі і підняти обличчя до неба, то можна уявити майбутнє… Не таке світле, як у казках, з міфічними витязями, демонічними істотами, а справжнє – голубе небо, змережане повітряними дорогами, довкола – голографічні зображення і, на перший погляд, ввічливі та неквапливі мешканці Міленіума , які насправді приховують людські якості, що сотні тисяч років дозрівали, тліли і згасали в них – альтруїзм і егоїзм.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Я не дам тобі померти!

Документальний фільм про те, як учасник АТО Орест Петришин потрапив у полон до терористів у Дебальцевому в 2015-му році. Що йому вдалося пережити за час пебування у полоні та його родині, яка робила все можливе і неможливе довгих 9 місяців аби не дати вмерти полоненому бійцю Національної гвардії України в рабстві агресора.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Мрія

Документальний фільм про те, як інвалід із дитинства, 21-річний сільський хлопець зі Львівщини, хворий на ДЦП, здійснив свою мрію. Іван Маслюк доїхав на велосипеді до океану, перетнувши всю Європу разом зі своїми друзями, які йому допомогли реалізувати задумане.
  • тематика відео: новини України

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.