УКРАЇНА +

images/razdel/175_o_glavnom.png

Работать почтальоном в эпоху Skype-а

Повсеместное распространение интернета и перевод большинства услуг в цифровой формат могут превратить профессию почтальона — и без того непопулярную и низкооплачиваемую — в «исчезающую». Анна Герчу, moldova.org почтальон Елена Фрате, почтальон села Ишновэц, р-на Криулень, разносит почту в течение 14 лет и замечает, как ее сумка становится всё легче. Национальное бюро статистики США прогнозирует 28%-ое сокращение количества почтальонов в последующие восемь лет, а это означает, что свыше 136.000 курьеров останутся без работы. В результате проведения данного анализа профессия почтальона «взлетела» на самую верхнюю строчку списка 10 исчезающих профессий, который ежегодно составляется порталом Career Cast. Спад начался в 2000-х годах, когда всё больше американцев стали общаться с помощью электронной почты и SMS-сообщений, а также оплачивать услуги через интернет. Но решающим фактором была автоматизация сортировки и переработки корреспонденции.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Енергетична реформа на Херсонщині

Вітрова електростанція у селі Новоросійське Скадовського району, що на Херсонщині, є однією із найпотужніших в Україні, що здатна забезпечити електроенергією понад три тисячі господарств. Загалом в області встановлено вже чотири вітрові електростанції , завдяки роботі яких, частка відновлюваної енергії у регіоні складає 11%, тоді як в цілому по Україні цей показник не більше 2%. Зелена школа в Антонівці - єдиний в Україні унікальний об'єкт, що є повністю енергетично автономним, збудований з використанням усіх новітніх енергозберігаючих технологій. Дев'ятиповерхівка у Херсоні увійшла в двацятку будинків, що обрані в Україні для проведення комплексної енергоефективної санації. Образно кажучи, одягнувши будинок у пальто, можна вдвічі зменшити енергозатрати.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Сила альтернативної енергії

Альтернативна енергетика у Старому Самборі, що на Львівщині, здатна забезпечити енергією весь Старосамбірський район. Сонячна енергія станції"Самбір-2", хоча й виробляється менше, ніж вітряна, але всеодно цікавить місцевих жителів, які прораховують ефективність альтернативних джерел для встановлення сонячних панелей на власних будинках. Говорячи про м. Золочів, варто сказати, що це перше місто в Україні, яке перевело свої котельні з газу на біопаливо, а саме на деревину. На річці Бистриця фактично з нуля збудована мала станція Новошицька ГЕС, що у Дрогобицькому районі, яка також є одним із важливих кроків у напрямку енергонезалежності країни.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

У Дніпрі будують солом'яні будинки

Мешканець Дніпра збудував собі солом'яний дім і з нетерпінням чекає на новосілля.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Енергоефективна установка, що працює на лушпинні

У Веселівському сільському клубі, що на Харківщині, встановлена енергоефективна установка, яка працює на лушпинні, а завдяки світодіодним світильникам усе село має стабільне вуличне освітлення.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Ток-шоу "Люди кажуть": Енергонезалежність. Енергоефективність. Енергозбереження.

Фахівці, провідні експерти, представники влади, фінансових установ та громадських організацій Херсонщини висловлюють своє бачення розвитку енергетики в області, впровадження альтернативних джерел енергії, енергозбереження та енергетичної безпеки.
  • тематика відео: новини Херсонщини

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.