УКРАЇНА +

images/razdel/175_o_glavnom.png

Молдавские пенсионеры с европейскими пенсиями


Сотни молдавских граждан, поработавших в свое время за границей, а после — вернувшихся домой, сейчас получают европейские пенсии. Это стало возможным благодаря соглашениям о социальной защите, которые были заключены Республикой Молдова с 13 государствами, а также на базе национальных законодательств этих стран.
На сегодняшний момент Республикой Молдова подписано 13 соглашений о социальной защите — с Болгарией, Португалией, Румынией, Чехией, Эстонией, Австрией, Люксембургом, Бельгией, Польшей, Венгрией, Литвой, Турцией, Германией.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Молдавские пенсионеры с европейскими пенсиями"
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Как (не) привлечь в Молдову деньги соотечественников, работающих за рубежом


Молдавские мигранты, у которых есть и финансы, и предпринимательская жилка, не рискуют инвестировать деньги у себя на родине, так как они либо не связывают своё будущее с Республикой Молдова, либо не уверены в предложениях властей и предпринимательском климате страны.
Немногочисленные исследования, посвященные финансовому потенциалу диаспоры, показывают, что у Республики Молдова имеется настоящая «золотая жила» за границей, однако её не удается использовать в инвестиционных целях.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Как (не) привлечь в Молдову деньги соотечественников, работающих за рубежом"
  • тематика відео: новини України
Україна+. Інноваційна ферма: європейське молоко з-під херсонських корів

Україна+. Інноваційна ферма: європейське молоко з-під херсонських корів

На Херсонщині відкрили унікальну інноваційну сімейну ферму. Фермерство родини Зіновських щоденно постачатиме 300 літрів молока найвищої якості для заводу "Данон Дніпро".
  • тематика відео: здоров'я
images/razdel/175_o_glavnom.png

Україна+.Ток-шоу "Люди кажуть" - Інноваційне фермерство

Фермери Херсонщини готові до запровадження інноваційних технологій в сільському господарстві, але все ще відстають від європейських колег. Чому? Що гальмує відчизняних фермерів на шляху до інновацій? В якому стані фермерство знаходиться зараз та які плани має? Дивіться в ток-шоу "Люди кажуть" на телеканалі ЯТБ!
  • тематика відео: медицина
Україна+. Виробництво сирів

Україна+. Виробництво сирів

Вишукані сири із козиного молока виробляють у селі Дмитровичи, що у Львівській області. Хитромудрий сирний секрет знає бельгієць Бернар Віллем і пишається продуктом своєї сімейної ферми. Сьогодні у фермера більше 600 кіз, які завжди ситі і чисті. Про те, як іноземцю вдається господарювати в Україні, дивіться у передачі.
images/razdel/175_o_glavnom.png

Один у полі фермер


Поняття фермерства вдало візуалізують американські фільми: сорочка в клітинку, важкі ковбойські чоботи, джинси, капелюх, довкола акуратно пофарбований паркан, а за ним чиста, доглянута ферма і гарбузи вздовж грядок. У фермерських провінціях чи містечках такі господарі – справжні легенди. Ними пишаються, їх запрошують на всілякі турніри. Звичайно, це постановки з кінофільмів і насправді все зовсім не так. Не так в Україні. У нас фермер – це людина, яка займається важкою невтомною працею від першої зірки і до останньої, він не має часу їздити по фестивалях, бо в його бізнесі часто задіяна вся сімʼя, до того ж це чи не єдиний його прибуток. Він може розраховувати тільки на себе, і провальний сезон – це лише його клопоти. Ним не пишаються, і він не носить ковбойських чобіт…
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Фермери"
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Особливості національного ягідництва


Улітку палітра фруктів містить усю природну гаму. На ринку чи в супермаркетах очі розбігаються. Зрештою, як і взимку. От тільки ще 10 років тому всі фрукти були не наші, не вітчизняні, їх привозили звідки завгодно, але не з українських садів чи полів. Надто дорого було вирощувати власні фрукти. Та за останні три роки ситуація кардинально змінилася, і Україна вийшла на світовий фруктовий ринок. Тільки за січень-квітень вітчизняні виробники фруктів та ягід збільшили обсяг реалізації продукції за кордон.
У 2015 наша держава завдяки фермерам повністю наситила вітчизняний ринок яблуками, грушами та айвою. А вже через рік за кордон відправила рекордну кількість цих фруктів, обсяги експорту перевершили докризові показники 2008 року. Органічні українські яблука визнані найсмачнішими і найзатребуванішими фруктами у світі. Зараз на них припадає 97 % усіх поставок. У 2016 році українські виробники найдорожче продавали яблука до азійських країн за середньою ціною 0,44 дол. США/кг, у ЄС – за 0,22 дол. США/кг. До Білорусі ж українські компанії-експортери постачали найдешевшу продукцію за ціною 0,17 дол. США за кілограм. Середня ціна яблук на внутрішньому ринку України у 2016 році становила 0,18 дол. США за кілограм.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Ягоди"
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Солодке золото


Бджоли оселилися по всій Землі. У горах, у степах, долинах рік та густих лісах. Вони, як і люди, виводили свої раси і створювали власні традиції. Звикали до людей, а люди все намагалися довідатися їхні секрети. Із «Божою мухою» українці товаришували здавна. Здається, ще в піснях про Дажбога згадано про цих смугастих трудівниць. І не дивно, бо з давніх-давен ці працьовиті комахи годували наших пращурів. Мед був їжею, предметом розкоші, а ще валютою. І з віками нічого не змінилося, хіба що умови. Але солодке українське золото і далі цінують у світі.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Солодке золото"
  • тематика відео: новини України
Україна+. Як вирощують овочі?

Україна+. Як вирощують овочі?

Сапки та лопати і зчорнілі натруджені руки наших бабусь вже майже у минулому. На зміну їм все активніше приходять сучасні, еклогоічні, вискотехнологічні принципи овочівництва. Спеціальні грунти і теплиці, висококваліфіковані спеціалісти дбають про врожай, який скоро опиниться на полицях магазинів.

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.