УКРАЇНА +

Україна+ Сімейна медицина

Україна+ Сімейна медицина

Перший етап реформи медицини суттєво змінює підходи до процесу лікування. Кожна родина відтепер укладатиме контракт із персональним сімейним лікарем, який безкоштовно лікуватиме майже 85% від усіх захворювань і дорослих, і дітей. За ці послуги одержуватиме гроші від держави. Тобто гроші йдуть за пацієнтом: чим більше контрактів, тим більше грошей зароблятиме лікар.
  • тематика відео: здоров'я
images/razdel/175_o_glavnom.png

Україна+.Ток-шоу "Люди кажуть". Медична реформа

Медики, чиновники та експерти в студії ток-шоу "Люди кажуть" обговорили деталі медичної реформи, її можливі наслідки, переваги та недоліки. Що зміниться у вітчизняній медицині вже зовсім скоро, дізнавайтеся на телеканалі ЯТБ.
  • тематика відео: медицина
Україна+. Втримати у цьому світі

Україна+. Втримати у цьому світі

Як рятують захисників України? Часто життя поранених солдатів залежить від хвилин, або навіть секунд - як швидко вдасться надати допомгу, доправити до лікарні.
  • тематика відео: суспільство
Україна+.  Зламані геном.

Україна+. Зламані геном.

Як живуть діти з генетичними дефектами в Україні? Чим займаються у Верховній Раді політики, доки українські діти страждають та помирають від генетичних хвороб? Тисячі життів залежать від паперових рішень. Реформа медицини - яка вона і для кого?
images/razdel/175_o_glavnom.png

Дорогі ліки

Дорогі ліки
В Україні аби стати здоровим треба мати гроші. Саме здоров'я стало найбільш вартісним вкладенням українців, втім дуже відносним. Адже здоров'я це не тільки гарна генетика, і відмова від шкідливих звичок, але й постійна праця над собою: збалансоване і здорове харчування, відпочинок, відсутність стресу, проживання в екологічно-безпечній зоні, а ще це можливість вчасно звернутися до лікаря, і отримання якісної допомоги та лікування. Але всі ці пункти, про які пишуть усі без винятку, потребують грошей… І найбільше грошей потрібно, коли вже захворів.
Зізнайтеся, ви не раз потрапляли в ситуацію, коли лікар виписуючи вам пігулки, розписував лікування на 6-7 днів. В одній упаковці є від 3 до 5 пігулок. Але зазвичай при правильному лікуванні стає краще вже на 3 день, і тоді ви опинялися перед вибором – продовжувати лікування, а це піти докупити дорогі ліки, чи припини їх і сподіватися, що побічних ефектів і ускладнень не буде. Чи провертали ви б такі маніпуляції, якби ліки вам були по кишені, або існувала програма повернення коштів? Звичайно, ні. А у березні, МОЗ запустив програму РЕІМБУРСАЦІЇ ліків.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Дорогі ліки"
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Персональний лікар

Персональний лікар – Ви куди?
– Мені тільки довідку.
– Вам всім тільки довідку або до медсестри, а ти сиди тут по 4 години під кабінетом.
І тоді ця історія розвивається двома шляхами. Жінка проривається крізь тіла «таких, як вона пацієнтів» до дверей сімейного лікаря і окрім штурханів в спину отримує усі «благословення світу» або ж приречено, з опущеною головою шкандибає у кінець черги, що закінчується за рогом і займає місце, аби відсидіти своїх 4 години.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Персональний лікар"
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Правила «трьох кольорів»

Реформа медицини Найстрашніше, що можуть пережити батьки, це коли їхній малюк потрапляє до реанімації. Коли медсестра із чорними нігтями, якій далеко за 50, відбирає в тебе дитину і зачиняє на сто замків білі двері, а ти в глибині коридору чуєш її надривний плач. Опускаєшся на сходи, опускаєш руки, і раптом, як блискавка, у твоїй голові промайне: ти ж журналіст, ти ж знімала десятки сюжетів про «правила», яких не існує, ти розповідала людям про медицину, і сама закликала з ними боротися, а зараз ти здаєш позиції.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Правила «трьох кольорів»"
  • тематика відео: новини України
Україна+. Як ОСББ змінюють Херсонщину

Україна+. Як ОСББ змінюють Херсонщину

На Херсонщині наразі 37% житлового фонду переведено в статус ОСББ. Люди потроху починають розуміти необхідність брати відповідальність за свої будинки на себе, а не скидати її на пострадянські ЖЕКи. Чим живуть ОСББ сьогодні? Які перспективи мають та з якими складнощами мають справу? Дивіться в сюжеті проекту "Україна+".
images/razdel/175_o_glavnom.png

Ток-шоу "Люди кажуть". ЖКГ

Ток-шоу проекту "Україна+" "Люди кажуть" присвячене темі ЖКГ. Як зміниться житлово-комунальне господарство найближчим часом? Що заважає реальним реформам у сфері ЖКГ? В студії ТРК ЯТБ говорять експерти, активісти та чиновники .
  • тематика відео: новини Херсонщини

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.