УКРАЇНА +

Україна+. УрбанСАД - унікальний проект переродження в Херсоні

Україна+. УрбанСАД - унікальний проект переродження в Херсоні

УрбанСАД - проект, схожого на який в Херсоні досі не було. Група ентузіастів перетворила захаращену, давно покинуту територію промислового об`єкта на сучасний урбаністичний оазіс.
images/razdel/175_o_glavnom.png

Що є платіжка?

Що є платіжка? Що три місяці всі компанії, які забезпечують наші домівки світлом, газом, теплом та водою, надсилають до НКРЕ свої пропозиції про підняття тарифу. Інколи вони відповідають дійсності, і тоді для населення плата за ці послуги зростає, проте деколи підвищення необґрунтоване, і «добрі феї» з НКРЕ відмовляють у піднятті оплати.
Звичайно, що порівнювати плату за комірне в Європі й у нас не можна, адже наша заробітна плата не співмірна з їхньою, утім, як кажуть експерти, європейці платять і за надання послуги, і за її якість. До того ж сума ця досить велика.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Що є платіжка?"
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Жахливо корумпована галузь

Жахливо корумпована галузь Два роки тому соціологічні дослідження Центру Разумкова показали, що найбільшою загрозою українці вважають навіть не російську агресію, а внутрішні проблеми країни, зокрема корупцію. І, звичайно, ні для кого не секрет, що сумні лаври першості в цій «справі» займає галузь ЖКГ. Без сумніву, цей п'єдестал ЖКГ розділяє і з іншими галузями, та й однозначно стверджувати, що українське комунальне господарство «на межі» тільки через корупцію, теж не можна. Проблеми тут і через постійне недофінансування.
Ця галузь роками не була пріоритетною, а такою, яка зможе почекати, і саме тому працівники цієї сфери намагаються вижити. Тож через відсутність фінансування, достойних зарплат та суворої відповідальності від самого низу й до верху господарської вертикалі процвітають схеми корупції на будь-який смак.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Жахливо корумпована галузь"
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Його величність ЖКГ

Його величність ЖКГ У дитинстві похід до ЖЕКу був не найприємнішою подією, адже сидіти в напівтемних переповнених коридорах по 2-3 години було дуже нудно. Іще відтоді я пам'ятаю, що головним у приміщенні був «начальник». Він чи вона завжди голосно горланили і відправляли за двері всіх, хто до обіду вже встиг їх понервувати. Але страшнішими були нижчі за посадою – секретарі, паспортисти та інженери, особливо в понеділок перед обідньою перервою. Вони ходили ЖЕКом, гримали дверима і виплескували на вас ту лють, яку накопичили за період ранкової наради.
А потім прийшла незалежність… У ЖЕКах почали вчитися західної культури, з'явився національний стяг, один одного називали «пан» або «пані», усі ставали ввічливими, ну майже всі.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Його величність ЖКГ"
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Ток - шоу "Люди кажуть": Урбанізація

Ток-шоу проекту "Україна+" "Люди кажуть" присвячене темі урбанізації. Як змінюється сучасне українське місто? В дискусії взяли участі громадські діячі, політики, митці.
  • тематика відео: новини Херсонщини
images/razdel/175_o_glavnom.png

Почему молдавские сельхозпроизводители не страхуют свою продукцию?

Почему не страхуют продукцию Они инвестируют сотни тысяч леев в сельское хозяйство, а потом теряют все в один день из-за града, заморозков и других природных катаклизмов. Несмотря на то, что государство создало фонд, посредством которого возмещает половину потраченной на страховку суммы, лишь малая горстка молдавских сельхозпроизводителей страхует свой будущий урожай.
Таким образом, почти треть от 50-ти миллионов леев, выделенных на эти цели в прошлом году, так и не были освоены. В то время как представители власти винят во всем аграриев, те, в свою очередь, утверждают, что процедура слишком бюрократизирована, а компенсации, предоставляемые страховыми компаниями, и близко не покрывают затраты.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Почему молдавские сельхозпроизводители не страхуют свою продукцию?"
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

От задумки до открытия бизнеса: кто поможет молодым предпринимателям?

Открытие бизнеса Молодой человек, решивший открыть свой бизнес в Молдове, вынужден рассчитывать либо на собственные силы, либо на помощь в рамках одной из государственных программ, которая предполагает не только обучение, но и возможность получить кредит. Оба пути несут с собою немало рисков.
Практически неизбежно возникают проблемы из-за того, что у начинающих предпринимателей нет опыта, а также по причине нестабильной экономической ситуации в стране. Поэтому многие из молодых жителей Молдовы предпочитают осваивать мир бизнеса малыми шагами, не прибегая к банковским займам.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "От задумки до открытия бизнеса: кто поможет молодым предпринимателям?"
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Смелость инвестировать в Молдове деньги, заработанные за рубежом

Инвестировать в Молдове Молдаване, возвращайтесь домой! Так звучит призыв правительства в рамках программы по привлечению инвестиций молдавских мигрантов, финансируемой совместно с ЕС. Но не каждый решится вкладывать заработанные средства в страну с пониженным рейтингом инвестиционной безопасности. Многие вернувшиеся на родину мигранты идут на этот шаг, руководствуясь в большей степени эмоциями, нежели чем практической выгодой.
Не приводя конкретных данных, представители правительственной программы PARE 1+1 признают, что часть этой категории предпринимателей разочаровываются и закрывают бизнес. Мы решили узнать, как идут дела у семьи мигрантов, недавно вложившей свои деньги в сельскохозяйственный бизнес.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Смелость инвестировать в Молдове деньги, заработанные за рубежом."
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Бизнес с ребенком на руках

Бизнес с ребенком на руках Принято считать, что во время отпуска по уходу за ребенком у женщины связаны руки. Однако немало жительниц Молдовы уверенно опровергают это заблуждение. Наряду с воспитанием малышей они стараются занять себя каким-нибудь увлекательным делом, независимо от того, приносит оно доход или нет. Многие мамы превращают хобби в бизнес, и это становится для них идеальной формулой для самореализации во время декретного отпуска.
Специалисты утверждают, что бизнес, основанный на хобби, имеет все шансы на успех, особенно если не обольщаться, что твое увлечение начнет приносить миллионные доходы.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+": "Бизнес с ребенком на руках."
  • тематика відео: новини України

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.