УКРАЇНА +

Лісова школа

Лісова школа

Українські батьки гуртуються, аби разом виховати нове покоління дітлахів, які житимуть в гармонії з природою.
Україна+. Двори (не)байдужості

Україна+. Двори (не)байдужості

Душа кожного міста ховається там, де лунають сусідські бесіди і дитячий гомін, де щовечора грають малюки і зустрічаються друзі - у затишних та занедбаних, великих, малих, чистих та не дуже двориках. Які вони і що розкажуть про своїх мешканців?
images/razdel/175_o_glavnom.png

Дитячий майданчик – це дорослий світ у мініатюрі

Інклюзивні дитячі майданчики Спостерігаючи за ним, інколи можна побачити, як він перетворюється на справжнісіньку політичну арену всіх майбутніх суспільних стосунків, і це, без перебільшення, кумедно. Ці маленькі лікарі, політики, менеджери, архітектори і художники свій шлях починають із майданчика, тут вони соціалізуються, знайомляться, виявляють інтереси, долають перешкоди у вигляді цікавих і не дуже цікавих елементів дитячого простору. У цій «районній міні-копії дорослого світу» вони спілкуються.
До чого це я, це ж звичайна, буденна і навіть банальна картинка, адже дітей на майданчиках сотні, їх можна бачити щодня в кожному місті України і світу, і ця замальовка, щось на кшталт білої смуги у небі від літака, уже вас не дивує. Так само і для батьків маленьких завсідників цих майданчиків – нічого особливого. Окрім одного… це розваги лише для здорових дітей.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+" http://project16264.tilda.ws/page1073348.html
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Я і моя «хрущовка»

Хрущовки Є такий вислів: «Хрущов об'єднав туалет і ванну і назвав це квартирою». Багатьом жартам про «хрущовки» вже більше півстоліття, але вони й досі актуальні. У таких квартирах і далі живуть люди, хоча змінилося вже кілька поколінь. Звичайно, про якість такого житла і його комфорт можна сперечатися довго, але квартали та інфраструктура, створені ще за радянських часів, у період ущільнення міст здаються дуже особливими. Здебільшого такі мікрорайони просторі та дуже зелені, тут є поруч садки та школи, магазини та поліклініки, але час не стоїть на місці… Тож очевидні як переваги, так і недоліки такого житла.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+" http://project16264.tilda.ws/page1123908.html
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Анатомія міст

Анатомія міст Зародження міста схоже на зародження людського життя. Спершу з'являється маленька, ледь помітна цятка однієї будівлі, пізніше довкола неї обростають «м'язи» інших будинків, а потім поселення збільшується і росте. Процес народження міста і його розвиток можна спостерігати й нині. Нам важко уявити, як воно виглядатиме згодом, але ми є безпосередніми учасниками появи деяких із них. А ось старовинні міста, у яких ми живемо, виникли дуже давно. Кожне з них має свою історію, харизму і характер. Але, попри все, навіть старі міста продовжують розвиватися. Цей процес дехто в Україні називає містобудуванням, інша, більш прогресивна частина фахівців його іменує модним терміном «урбанізм».
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+" http://project16264.tilda.ws/page1096982.html
  • тематика відео: новини України
Херсонські герої України, які живуть поряд з нами

Херсонські герої України, які живуть поряд з нами

Дізнайтеся вражаючі історії новітніх героїв України, які живуть поряд з нами, - у сюжеті проекту Україна +
images/razdel/175_o_glavnom.png

Країна великих озер

Страна больших озер Джавахеті височить на 1800-2100 метрів над рівнем моря. В Грузии ніде не буває так холодно, як тут. Зимою температурний стовбчик іноді опускається нижче 40 градусів.
Місцеві звикли до снігу і морозу. Лісів тут майже немає. Будинки взимку опалюються кизяком.
Навесні цей холодний сніжный край перетворюється. На галявинах розквітають альпійські квіти, прилітає безліч птахів. Джавахеті для перелітних птахів - один із головних коридорів Грузії.
Паравані, Сагамо, Ханчалі, Табацкурі, Мадатафа, Бугдашені – «країна великих озер» - так можна назвати Джавахеті. одні глибокі, інші мілководні, холодні і теплі – для водоплаваючих птахів - це рай на землі. Саме тому більшість і «осідає» в Джавахеті, деякі відпочивають до перельоту, інші в'ють гнізда.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+" https://storybuilder.jumpstart.ge/en/koridor
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Ток - шоу "Люди кажуть": Нові герої

Представники влади, духовенства, громадскості, фахівці культури, психологи дискутують про кризу еліти в Україні, а також висловлюють своє бачення героїзму та самовідданності тих людей, які живуть серед нас.
  • тематика відео: новини Херсонщини
images/razdel/175_o_glavnom.png

Що я можу зробити? Гід із ефективного використання енергоресурсів

Що я можу зробити? Гід із ефективного використання енергоресурсів. Гід із ефективного використання енергоресурсів Після підвищення цін на житлово-комунальні послуги частина українців зрозуміла: енергоефективність – головний біль не лише парламентарів або Кабінету міністрів. Цифри свідчать про те, що попит на зміни відчутний і знизу. Зокрема, із 2014 року понад 220 тис. українських сімей скористалися програмою «теплих» кредитів і залучили на енергоефективні заходи більше 2,9 млрд. грн. бюджетних коштів. Поспілкувавшись із експертами, ми розробили невеличкий гід для тих, хто поки що не наважився на конкретні дії, але хотів би розумніше використовувати енергію та гроші.
Детальніше читайте матеріал проекту "Україна+" http://ukraine.plus.tilda.ws/porady
  • тематика відео: новини України

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.