УКРАЇНА +

images/razdel/175_o_glavnom.png

Новий проект "Україна+" - "Херсонщина+" пропонує своїм глядачам телеканал "ЯТБ"

За підтримки програми "Зміцнення незалежних ЗМІ в Україні, Молдові, Грузії" телеканал "ЯТБ" реалізує новий проект "Україна+" - "Херсонщина+", в рамках якого пропонується глядачам цікавий і якісний контент на актуальні теми сьогодення: енергоефективність, про перспективи зеленої енергетики, про нових героїв, чиї вчинки є взірцем людяності та самовідданності, урбанізація, як сучасний виклик для українського суспільства та багато іншого.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Працювати листоношею в эпоху Skype-а

Повсюдне розповсюдження інтернету і переведення більшості послуг у цифровий формат може перетворити професію листоноші — і без того непопулярну та низькооплачувану— в «зникаючу». Анна Герчу, moldova.org почтальон Олена Фрате, листоноша села Ішновец, р-ну Кріулень, розносить пошту протягом 14 років і зауважує, як її сумка стає все легше. Національне бюро статистики США прогнозує 28% -ве скорочення кількості листонош в наступні вісім років, а це означає, що понад 136.000 кур'єрів залишаться без роботи. В результаті проведення даного аналізу професія листоноші «злетіла» на найвищий рядок списку 10 зникаючих професій, який щорічно складається порталом Career Cast. Спад почався в 2000-х роках, коли все більше американців стали спілкуватися за допомогою електронної пошти та SMS-повідомлень,а також оплачувати послуги через інтернет. Але вирішальним фактором була автоматизація сортування і переробки кореспонденції.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Енергетична реформа на Херсонщині

Вітрова електростанція у селі Новоросійське Скадовського району, що на Херсонщині, є однією із найпотужніших в Україні, що здатна забезпечити електроенергією понад три тисячі господарств. Загалом в області встановлено вже чотири вітрові електростанції , завдяки роботі яких, частка відновлюваної енергії у регіоні складає 11%, тоді як в цілому по Україні цей показник не більше 2%. Зелена школа в Антонівці - єдиний в Україні унікальний об'єкт, що є повністю енергетично автономним, збудований з використанням усіх новітніх енергозберігаючих технологій. Дев'ятиповерхівка у Херсоні увійшла в двацятку будинків, що обрані в Україні для проведення комплексної енергоефективної санації. Образно кажучи, одягнувши будинок у пальто, можна вдвічі зменшити енергозатрати.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Сила альтернативної енергії

Альтернативна енергетика у Старому Самборі, що на Львівщині, здатна забезпечити енергією весь Старосамбірський район. Сонячна енергія станції"Самбір-2", хоча й виробляється менше, ніж вітряна, але всеодно цікавить місцевих жителів, які прораховують ефективність альтернативних джерел для встановлення сонячних панелей на власних будинках. Говорячи про м. Золочів, варто сказати, що це перше місто в Україні, яке перевело свої котельні з газу на біопаливо, а саме на деревину. На річці Бистриця фактично з нуля збудована мала станція Новошицька ГЕС, що у Дрогобицькому районі, яка також є одним із важливих кроків у напрямку енергонезалежності країни.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

У Дніпрі будують солом'яні будинки

Мешканець Дніпра збудував собі солом'яний дім і з нетерпінням чекає на новосілля.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Енергоефективна установка, що працює на лушпинні

У Веселівському сільському клубі, що на Харківщині, встановлена енергоефективна установка, яка працює на лушпинні, а завдяки світодіодним світильникам усе село має стабільне вуличне освітлення.
  • тематика відео: новини України
images/razdel/175_o_glavnom.png

Ток-шоу "Люди кажуть": Енергонезалежність. Енергоефективність. Енергозбереження.

Фахівці, провідні експерти, представники влади, фінансових установ та громадських організацій Херсонщини висловлюють своє бачення розвитку енергетики в області, впровадження альтернативних джерел енергії, енергозбереження та енергетичної безпеки.
  • тематика відео: новини Херсонщини

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.