images/razdel/175_o_glavnom.png

Енергосистема зблизька: коротко про головне

7.0/7 оцінка (2 голосів)
Енергосистема зблизька: коротко про головне. Енергосистема зблизька В енергосекторі України тривають реформи. Щоправда, більше уваги як зі сторони експертів, так і зі сторони ЗМІ приділяється не структурним змінам, а підвищенню енергоефективності приватних споживачів. Для того, щоб змінити цю традицію, ми підготували для Вас декілька карт. Із їх допомогою можна більш комплексно подивитися на українську енергетику і водночас зрозуміти особливості єдиної енергосистеми в розрізі окремих областей.
Отже, що на Вас чекає:
1. Карта відпуску та споживання тепла в Україні (за регіонами) Ми не тільки дізналися та порахували, скільки відсотків від всеукраїнських обсягів відпускає та споживає кожна область, але й відзначили кольорами, підприємства якої області потребують найбільше теплової енергії.
2. Карта виробництва та споживання електроенергії в Україні (за регіонами) А Ви знали, що одна тільки Запорізька область виробляє майже тридцять відсотків української електроенергії?
3. Інтерактивні карти про вітрову та сонячну енергію в Україні Ну і, звісно ж, куди без альтернативної енергії? Дві останні карти пояснюють, де саме найвигідніше будувати вітрові та сонячні електростанції, а також наводять приклади найпотужніших проектів альтернативної енергетики за регіонами. Детальніше про це читайте в матеріалі проекту "Україна+" http://ukraine.plus.tilda.ws/karty

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.