Знайомтеся

Зустріч із цікавою і популярною особистістю.
Знайомтеся - Валерій Кеменов

Знайомтеся - Валерій Кеменов

Валерій Кеменов - біолог, мандрівник та колекціонер

Знайомтеся - Олександр Єлагін

Знайомтеся - Олександр Єлагін

Пройшов Афганістан, не зневірився тяжких випробувань. Навпаки, зберіг добре серце та високі загальнолюдські цінності: честь, гідність, вірність, обов’язок. Для нього це не просто красиві слова, це - моральна основа всього життя. Цим своїм одкровенням готовий ділитися з усіма, підтвердженням цього є його творчість. Знайомтеся – Олександр Єлагін – воїн-інтернаціоналіст, поет та кіноаматор.

Знайомтеся - Володимир Гришко

Знайомтеся - Володимир Гришко

На його навчання у батьків ледь вистачало коштів. Але все-таки вивчився на диригента, щоправда світ про нього дізнався, саме як про співака оперних сцен: Київського Національного театру, Маріїнського у Снкт-Петербурзі, Метроолітен Опери у Нью Йорку. Знайомтеся – маестро оперного співу Володимир Гришко.

Знайомтеся - херсонці у фільмі

Знайомтеся - херсонці у фільмі "Америкен бой"

Не кожне місто може похвалатися тим, що його вулиці, парки, сквери, будинки закарбовані у кінострічках. Херсону пощастило, його територія, за Радянскіх часів, слугувала знімальним майданчиком для багатьох художніх фільмів. В історії міста є навіть фільм відзнятий за часів перебудови, 1991-92 років. Знайомтеся - херсонці у фільмі "Америкен бой"

Знайомтеся - Юрій Гармаш

Знайомтеся - Юрій Гармаш

Хоча і не актор, але його життя - це також суцільне кіно. Завдяки своїй професії, яку, до речі, вважає однією з найкращих у світі, йому вдалося об'їхати увесь колишній Радянський Союз, побувати у багатьох країнах світу. А скільки нових людей зустрів на своєму життєвому шляху! Знайомтеся-кінооператор Юрій Гармаш.

Знайомтеся - Володимир Горянський

Знайомтеся - Володимир Горянський

Сходинка за сходинкою він здіймався до вершини, а коли досяг своєї мети — результат його приголомшив. Робота, якій присвятив своє життя, є щось ефимерне. Крім образу в уяві-не представляє собою нічого матеріального, але захоплює безмежно, поглинаючи всього без останку. Саме так про свою акторську професію говорить Володимир Горянський.

Знайомтеся - Злата Огнєвич

Знайомтеся - Злата Огнєвич

Її справжнє прізвище мало хто знає, а творче ім’я представляє собою цілий інтернаціонал. Злата Огнєвич – у програмі «Знайомтеся».

Знайомтеся - Анна Михайловська

Знайомтеся - Анна Михайловська

У дитинстві, займаючись танцями, ця дівчина всім говорила, що коли виросте, то стане актрисою. Але й уявити собі не могла,що її мрія здійсниться набагато раніше і навіть несподівано для неї самої. Знайомтеся – Анна Михайловська. Власне, один окремий випадок визначив майбутню професію актриси Анни Михайловської, а ще велике бажання нею стати. Прагніть і ви здійснити свою мрію, і вона обов'язково здійсниться.

Знайомтеся - Валентина Бикова

Знайомтеся - Валентина Бикова

Мізерна пенсія змусила її виїхати за кордон на заробітки. Важка некваліфікована праця у Португалії не злякала колишню журналістку, адже гроші, які одержувала за свою роботу набагато перевищували репортерський заробіток у Херсоні. А коли влаштувалася кондитером у приватному цеху, то зуміла не тільки себе забезпечити всім необхідним, а ще й дорослим донькам та онукам допомагати. Знайомтеся - заробітчанка Валентина Бикова - керівник української діаспори у португальському містечку Брага.

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.