Сюжеты

РЕФОРМА.UA - новий проект  реалізує телеканал ЯТБ

РЕФОРМА.UA - новий проект реалізує телеканал ЯТБ

Реформа.UA - новий проект реалізує телеканал ЯТБ для поінформування жителів Херсонщини про хід реформування в усіх галузях народного господарства регіону: енергетиці, промисловості, медицині, підприємництві, освіті, культурі та інших сферах життєдіяльності.
  • тематика відео: новини Херсонщини
РЕФОРМА.UA - Альтернативна енергетика

РЕФОРМА.UA - Альтернативна енергетика

Вітрова електростанція у Скадовському районі - одна із найпотужніших в Україні, загалом на Херсонщині функціонує чотири вітрових електростанції та шість сонячних. Україна вступила до Міжнародного Енергетичного Товариства і таким чином взяла на себе зобов'язання довести частку відновлювальної енергетики до 11-ти відсотків, на разі зараз маємо по всій країні менше 2%, переважно - це енергія сонця, вітру, біоенергетика. Щодо нашої області, то перспективи для розвитку зеленої енергетики величезні. Зокрема, за кількістю сонячних днів - наш регіон немає рівних, а розташування біля морів, зумовлює використання енергії вітру. За даними Херсонської облдержадміністрації Херсонщина свою частку по виробленню зеленої енергії виконує - маємо необхідні 11%.
  • тематика відео: новини Херсонщини
РЕФОРМА.UA - Зелена школа

РЕФОРМА.UA - Зелена школа

Унікальна нова сучасна екологічна школа в Антонівці, що на Херсонщині, збудована за новітніми енергоефективними технологіями за кошти гранту в сумі 2,5 млн. євро та 3,5 млн. гривень було виділено з бюджету Херсонської міської міськради. Зараз в Зеленій школі реалізується ще один грантовський проект - енергоаудит, яким займаються діти, навчаючи дорослих енергоефективності та енергозбереженню.
  • тематика відео: новини Херсонщини

Залишайтесь завжди в курсі подій разом з нами.