Безоплатна правова допомога
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2018/04/mayu-pravo.jpg)
У Херсонській юстиції кожен може отримати безоплатну первинну правову допомогу щовівторка та щочетверга у «громадській приймальні» за адресою місто Херсон, вул.Потьомкінська, 42/14.
Так, у березні 2018 р. громадяни зверталися, щоб отримати консультації з питань обов’язкової частки у спадщині, стягнення аліментів з осіб, які знаходяться за кордоном, стягнення аліментів з дитини на утримання непрацездатних батьків, встановлення пільг для осіб з інвалідністю та інших питань.