Categories Я маю право

Херсонська юстиція завітала до геріатричного пансіонату в Голій Пристані

Керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський разом із представниками ДРАЦС, виконавчої служби, Центру безоплатної правової допомоги і головою Нотаріальної палати Херсонщини Олегом Негрою провели виїзну консультацію в комунальному закладі Херсонської обласної ради «Голопристанський геріатричний пансіонат».

Бабусі та дідусі дізнались про повноваження управління юстиції, наявні сервіси та проекти.

Також пацієнти отримали юридичні консультації за тими питаннями, що їх хвилюють.

Так, Олександр Анатолійович вважає, що рідна сестра незаконно заволоділа його будинком. Коли чоловік потрапив до лікарні, жінка сказала, що викупить будинок, аби в брата були гроші. Проте коштів чоловік досі не отримав.

А ось Віра Іванівна попросила у Костянтина Хутковського допомоги. Вона хоче звернутись до суду, аби отримувати аліменти від своїх двох дорослих синів. Одного разу вона намагалась це зробити, проте діти вмовили її відкликати позов. І кілька місяців навіть провідували та допомагали. А зараз знову забули про рідну матір.

Галині Тимофіївні 94 роки. Зараз їй вже складно пересуватись, тому головний юрист області проконсультував її прямо в палаті. Багато років тому вона розлучилась з чоловіком. Не так давно він помер. І жінка випадково дізналась, що він залишив їй спадок. Тому хотіла дізнатись, до кого їй звертатись та яка процедура отримання спадку.

Усі озвучені питання та проблеми керівник Херсонської юстиції взяв під особистий контроль.

Були питання, вирішення яких не входить до компетенції органів юстиції. Це і розмір пенсій, і газифікація населених пунктів, і боротьба з корупцією.

– Наш візит показав, що людям потрібні не лише консультації, а й звичайне спілкування, у них накопичилось багато питань, які їх турбують. Ми приїхали до цього закладу, аби допомогти людям із оформленням документів, зверненнями до судів. І ми зробимо все, аби їм допомогти. Бо херсонська юстиція працює для людей. – зазначив керівник ГТУЮ у Херсонській області Костянтин Хутковський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *