СК “Каховка” – володар Кубку Херсонщини серед аматорських команд 2018 року
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2018/05/Futbol-Novaya-Kahovka.jpg)
Визначено володаря футбольного кубку Херсонщини серед аматорських команд 2018 року. Фінальний матч проходив у Новій Каховці, на стадіоні «Енергія». У фіналі зійшлися два рівних і сильних суперника: СК “Каховка” – дворазовий чемпіон України серед аматорських команд, Новомиколаївська Дружба – діючий володар Суперкубку Херсонщини. Матч видався безкомпромісним, зрештою перемогу святкував СК “Каховка”. Один нуль. Тож наприкінці зустрічі, під оплески глядачів, трофей здійняли каховські спортсмени.