В Херсоні пройшла акція «Готуємо дітей до школи»
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2018/08/IMG_1144.jpg)
В Херсоні, за традицією, вже в дванадцятий раз пройшла акція «Готуємо дітей до школи». За сприянням служби у справах дітей управління молоді та спорту міськради 110 дітей із числа пільгових категорій отримали до нового навчального року у подарунок портфелі та канцелярські вироби. 40 із них побували особисто у міській раді та забрали подарунки. Вручав портфелі діткам міський голова Володимир Миколаєнко, який привітав майбутніх школярів із початком важливого етапу у їхньому житті та побажав школярам успіхів і наснаги.