Першим у 2019-ому році в Херсоні народився хлопчик
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2019/01/Mikolayenko-diti.jpg)
Дві дівчинки і один хлопчик народились у Херсоні першого січня. Привітати новонароджених поїхав із подарунками Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.
Телерадіокомпанія "ЯТБ" м. Херсон
Дві дівчинки і один хлопчик народились у Херсоні першого січня. Привітати новонароджених поїхав із подарунками Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.