Перший тур виборів на Херсонщині пройшов без грубих порушень
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2019/04/1111111.png)
Другий тиждень поспіль весь особовий склад поліції Херсонськоъ області несе службу в посиленому режимі. Більше 2000 правоохоронців несли службу на 773-х виборчих дільницях. П’ять кружним виборчих комісій знаходилися під цілодобовою охороною поліцейських спецпідрозділів. За порядком на вулицях стежили 670 співробітників поліції і військовослужбовців.