Херсонський Водоканал представив новий сервіс
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2019/04/vodokanal.jpg)
Водоканал стає ближчим. Відтепер жителям Степанівки, Комишан, Текстильного і Антонівки не потрібно їздити до центрального офісу аби вирішити питання, пов’язані із послугою водопостачання, тому як двічі на місяць мобільні бригади співробітників Водоканалу виїжджатимуть до цих населених пунктів і обслуговуватимуть своїх споживачів неподалік їхніх домівок.