Конструктивний діалог влади й громади здатний вирішити причальний конфлікт
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2019/06/narada.jpg)
Остання робоча нарада ініціативної групи з представниками влади міста вперше за півтора роки відрізняється конструктивним діалогом в питанні вирішення причального конфлікту. Спільно розглядаючи 5 найважливіших питань резолюції, прийнятої на недавніх громадських слуханнях, було узгоджено всі зауваження обох сторін та вирішено винести їх на майбутню сесію для затвердження депутатським корпусом Херсонської міської ради. Детальніше дивіться у сюжеті.