Виставу “Неймовірні пригоди дівчинки Ради” презентували у Херсонському ляльковому театрі
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2019/12/rada.jpg)
Реалізувати культурно-мистецький проект для маленьких херсонців з метою ознайомлення з життям та культурою ромів вперше стало можливим за сприяння керівника МГОР «КЕТАНЕ», директора Херсонської обласної філармонії, заслуженого діяча мистецтв України Юрія Іваненка та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.