Новорічні привітання від Соціалістичної партії Олександра Мороза
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2019/12/romanchenko.jpg)
З Новим роком та Різдвом Христовим вітає херсонців та жителів області Борис Романченко – голова Херсонської обласної організації ПП “Соціалістична партія Олександра Мороза”
Телерадіокомпанія "ЯТБ" м. Херсон
З Новим роком та Різдвом Христовим вітає херсонців та жителів області Борис Романченко – голова Херсонської обласної організації ПП “Соціалістична партія Олександра Мороза”