Станіслав Сінченко: Сильне місцеве самоврядування – це гідне життя для всіх херсонців
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2020/10/foto-sinchenko.jpg)
Кажуть, хороший лікар швидкої допомоги, – це не професія, а покликання. Станіслав Миколайович Сінченко щодня рятує людські життя і готовий приїхати на виклик навіть посеред ночі. Лікар вищої категорії, кардіолог, лікар екстреної медичної допомоги, відданий своїй професії вже понад 20 років, йде у Херсонську міську раду від партії «НАШ КРАЙ».