Як на Херсонщині допомагають постраждалим від конфлікту
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2018/06/Gritsenko-Mikitas-1.jpg)
Розвиток бізнес-навичок, матеріальна і консультаційна допомога у створенні, розширенні чи перенесенні власної справи, працевлаштування – такі послуги сьогодні отримують внутрішньо-переміщені особи, громадяни з особливими потребами, учасники бойових дій на сході України та їхні сім’ї в рамках грантового проекту – Економічні можливості постраждалим від конфлікту.
Реалізується в Україні він за кошти Агенства США з міжнародного розвитку і за підтримки українського жіночого фонду. Партнером-куратором проекту на Херсонщині є ХОЦ «Успішна жінка».