Categories Головний слайдерНещодавноПублікаціїЯ маю право

Юстимчик і Юстинка провели урок «Я МАЮ ПРАВО» для школярів

Юстимчик і Юстинка провели урок «Я МАЮ ПРАВО» для школярів Херсонської гімназії №20

У рамках всеукраїнського право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» до учнів 3 та 4 класу Херсонської гімназії №20 у гостіУ завітали Юстимчик із Юстинкою. Вони розповіли дітлахам про Коснтитуцію, про державні символи, про всеукраїнський проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО». А після, в ігровій формі та завдяки розмальовкам на правову тематику, розповіли малечі про їх права та обов’язки та як їх відстоювати.
Виявляється, що у відомих дитячих казках також присутня тема прав дитини. Разом із фахівцями юстиції дітлахи намагались відгадати, які саме. Наприклад, у «Попелюшці» зла мачуха порушувала право на відпочинок та турботу, а у казці «Гидке каченя» – порушено право дитини «бути як не всі». Окрім прав, у кожної дитини є і певні обов’язки. Це і гарно вчитись, берегти шкільне майно, допомагати батькам тощо.

Наприкінці зустрічі дітлахи вивчили віршик Юстимчика про «Я МАЮ ПРАВО». А спеціалісти Херсонської юстиції роздали інформаційні буклети та подарували дітлахам розмальовки на правову тематику. Завдяки фахівцям Херсонської юстиції, малюки та вихователі дізнались про булінг та його види. Хлопчикам і дівчаткам нагадали про те, що всі люди рівні, кожного потрібно поважати та не ображати.
Наприкінці зустрічі дітлахи вивчили віршик Юстимчика про «Я МАЮ ПРАВО». А спеціалісти Херсонської юстиції роздали інформаційні буклети.

– Правосвідомість треба закладати змалечку. Діткам у доступній формі треба пояснювати, які вони мають права та як можуть їх захищати. Саме на це і спрямований наш проект «Херсонська юстиція дітям». Юстимчик разом із нашими фахівцями продовжує свою роботу в дитячих садочках і школах. І все заради того, аби наші діти зростали свідомими громадянами- зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *