На Херсонщині у селі Милове відкрили новий спортивний майданчик
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7215.jpeg)
Урочисте відкриття відбулося напередодні Дня фізичної культури і спорту, тому Херсонська обласна федерація футболу потурбувалася, щоб юнаки й дівчата Милового та прилеглих сіл отримали не тільки поле з високоякісним покриттям, а й комплекти новеньких м’ячів. Попри похмуру погоду, команди відзначили спортивне свято символічним футбольним поєдинком.