Сморід у Херсоні: Водоканал непричетний
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2018/08/Vodokanal-ochisni-sporudi.jpg)
Об’єкти Херсонського водоканалу працюють у штатному режимі, до неприємного запаху, що тривалий час стояв у місті – непричетні. До такого висновку прийшли журналісти, громадські діячі, небайдужі херсонці, яких запросили на екскурсію до міських очисних споруд. Директор Херсонського Водоканалу Михайло Чемерис відзначив: окремі несправедливі припущення, буцімто запах йде з очисних Водоканалу потребували відповіді, а тому запросили всіх бажаючих переконатись у зворотньому.