Як у Херсоні День української мови та писемності відзначали
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2018/11/Den-ukr-movi.jpeg)
День українсьої мови та писемності в Херсоні відзначили дуже символічно – у храмі мистецтв, Херсонському драмтеатрі, зібралися найталановитіші люди області: письменники і поети, журналісти і педагоги, артисти і музиканти. Творча зустріч була організована депутатом Херсонської облради Юрієм Рожковим, який має чітке переконання: саме від цих людей залежить культурне майбутнє України і Херсонщини, і такі зустрічі лише надихатимуть митців на подальшу творчу роботу.