Херсонський ПриватБанк із цінними подарунками завітав до дитячої клінічної лікарні
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2018/12/PrivatBank-Dopomagati-prosto.jpg)
Херсонська філія ПриватБанку із подарунками черговий раз завітала до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. Такі візити напередодні новорічних свят відбуваються вже третій рік поспіль і стали приємною традицією. Дітки отримують свято від аніматорів, подарунки, а медперсонал – сучасне обладнання для лікування малечі.