В Херсоні розглянули питання збереження існуючого причалу на провулку Проточний
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2019/02/111.png)
Думки громадян, перевізників та влади розділилися у цьому питанні . Жителі міста, які постійно користуються послугами річкового перевезення, обурені будівництвом нового понтону, наголошуючи на тому, що новий причал є небезпечним для життя. Люди вимагають зберегти та відремонтувати старий причал і зробити дорогу та освітлення у провулку Проточний.