У Херсоні пройшов Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна»
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2019/03/Bezymyannyj-2.png)
Під час форуму обговорили питання взаємодії органів державної влади з національно-культурними товариствами та презентували діяльність обласної ради з питань національностей та корінних народів при Херсонській обласній державній адміністрації. В ході проведення форуму було презентовано проект Програми розвитку національних меншин Херсонської області на 2019-2023 роки.