Нові книги поповнили полиці бібліотеки Херсонської школи гуманітарної праці
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2020/12/knyzhka.jpg)
Бібліотечний фонд Херсонської школи гуманітарної праці поповнився новими книгами для дітей і дорослих. Завідувачка бібліотеки Тетяна Лихожон не приховує свого неабиякого задоволення від новинок, які надійшли і вдячна директору навчального закладу, Заслуженому працівнику освіти України Артему Кияновському за те, що він не шкодує коштів на придбання нової літератури. Навіть сьогодні в скрутний час пандемії та економічної кризи для бібліотеки закуплено дорогі, яскраво ілюстровані видання на будь-який смак для читачів різних вікових груп.