Драйвово та феєрично закінчився навчальний рік для учнів молодших класів Херсонської школи гуманітарної праці. На великій сцені театру імені Миколи Куліша святкова концертна програма, якій передувала невеличка урочиста частина: виконання гімну України, патріотичні хореографічні композиції, нагородження грамотами, похвальними листами, подарунками кращих учнів за особисті досягнення та активну участь в житті школи. Кожній дитинці аплодують, адже в залі найрідніші люди: батьки, вчителі, однокласники. Подробиці у сюжеті.