Активна робота екологічної коаліції Херсонщини
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2019/08/snymokj.png)
“Чисті береги, чиста річка” – масштабна акція, яка об`єднала велику кількість громадських організацій, освітніх закладів та мешканців Херсонщини в єдину екологічну коаліцію. Головна мета цього проекту – привернути увагу суспільства до дбайливого ставлення до природи, виявляти активність в питаннях охорони навколишнього середовища, оберігати узбережжя річок і морів Херсонщини від забруднення та захаращення сміттям.