Сесія облради затвердила зміни до бюджету – 2022, ініційовані фракцією «Батьківщина»
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2021/12/frakcziya-batkivshhyna.jpg)
Остання передноворічна сесія Херсонської обласної ради викликала чимало хвилювань у депутатів фракції «Батьківщина». Адже вони внесли важливі зміни до бюджету – 2022 та в програму соціально-економічного розвитку регіону. Це стосується створення 2-х додаткових опорних лікарень на території віддалених від обласного центру районів: Верхньорогачицького, Великолепетиського, Горностаївського, Нововоронцовського, Великоолександрівського та Високопільського. А ще фракцію «Батьківщина» непокоїло питання безкоштовного харчування дітей в закладах освіти обласного підпорядкування. Як проголосували депутати за ініціативи “Батьківщини” – подробиці у сюжеті.