Херсон. Життя в окупації
![](http://yatb.tv/wp-content/uploads/2022/04/herson-v-okupacziyi.jpg)
Гуманітарна ситуація у Херсоні й надалі залишається складною. Але херсонці не падають духом, а стійко витримують жорсткі умови окупації. І в цьому їм у великій мірі допомагають волонтери.
Телерадіокомпанія "ЯТБ" м. Херсон
Гуманітарна ситуація у Херсоні й надалі залишається складною. Але херсонці не падають духом, а стійко витримують жорсткі умови окупації. І в цьому їм у великій мірі допомагають волонтери.